Drone Çekimi

Drone çekimi ile profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.

Havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Tokat’ta da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Tokat’ta havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Tokat’ta hizmet başlıklarımız;
Tokat drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Tokat tanıtım filmi yapımı.
Tokat reklam filmi yapımı.
Tokat fabrika çekimi.
Tokat kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Tokat klip çekimi.
Tokat belgesel çekimi.
Tokat düğün hikayesi çekimi.
Tokat konser çekimi.
Tokat belediye çekimleri.
Tokat özel arazi çekimleri.
Tokat otel çekimi.
Tokat özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.

TOKAT DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Tokat’ta birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Tokat’ta ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Tokat’ta yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Tokat’ın tanıtımına katkı sunmakta. Tokat’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.

Tokat’ta drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.

Her geçen gün yeni bir video çekim aksesuarları değişiklik gösteriyor. Dronelar’da artık hayatımızın her alanına girmeye başladı. Havadan görüntüleme alanında bir çığır açan drone çekimi hizmetini profesyonel ekibimizle sizlere sunuyoruz. Drone ile havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi Havadan 360 Derece video çekimi gibi hizmetlerimizin tamamından yararlanabilirsiniz.

 Mekan içinde ve dışında drone çekimi ile ihtiyacınıza uygun görüntü çekimleri yapıyoruz. Hem etkinlik hem de tanıtım filmi ihtiyaçlarınız için drone çekimi yapıyoruz. Drone çekimi günümüzde her çekimde olmazsa olmaz bir çekim teknikleri arasında yer alıyor. Diğer adıyla havadan çekim olan bu yöntem ile markanıza prestij katabilir ve izleyici kitlenize estetik bir çekim sunabilirsiniz. 

En kaliteli drone çekimi hizmeti için Tokat Dijital Medya ve Pazarlama Ajansı ile iletişime hemen geçebilirsiniz.

Drone Çekimi Avantajları

  • Drone çekimi için ehliyet ve sertifika gerekiyor. Bu nedenle ekibimiz sizi bu konuda uğraştan kurtarıyor.
  • Drone çekimi sayesinde ürün, hizmet ve marka tanıtımlarınız çok etkili bir şekilde yürütülüyor.
  • Bu çekimler sosyal medyaya uygun kurgulanıyor ve böylece markanız dijital mecralarda çok uygun fiyatlarla tanıtılabiliyor.
  • Drone çekimi markanızın son teknoloji destek ile dijital reklam maliyetlerini en aza indiriyor ve size en etkili reklamları sunuyor.
  • Tüm drone çekimi hizmetlerimizde izin gerekli olduğunda resmi izinleri alıyoruz.
  • Drone çekimi kurumsal kimlik, marka imajı ve marka bağlılığı konusunda çok etkili oluyor.
  • Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize çok etkili bir şekilde drone sayesinde tanıtabilirsiniz.
Çevrimiçi
05411858531