Marka Tescil

Marka tescili işletmelerin ürün ve hizmetlerini, kişilerin kimliklerini koruyan bir sistemdir. Marka tescili yapılarak ilgili marka veya kimliğin yasal olarak koruma altına alınması anlamına gelir. Bu da tescilli bir markanın, hak sahibi olmayan bir kurum veya kişi tarafından kullanılması halinde, gerçek marka hakkı sahibi tarafından itiraz edilerek veya dava açılarak izinsiz kullanım ve haksız kazanç elde edilmemesi sağlanabilir.

MARKANIZI GELECEĞE TAŞIMAK İÇIN

İLK ADIMI ATIN

Zaman kaybetmeden marka tescil sürecinizi başlatın.
Tüm süreç boyunca bire bir ücretsiz destek alın.
Deneyimlerimiz ve tecrübeli avukatlarımız ile rahat ve kısa süreç geçirin.

Türk Patent ve Marka Kurumu (Türkpatent) tescili taşımayan hiçbir marka güvence altında değildir!

Piyasaya arz edeceğiniz ürün veya hizmetinizi harika bir isimle taçlandırdınız. Reklam ve sunum faaliyetlerinizde hazır. Ama en önemli şey eksik. MARKA TESCİLİ. Eksik çünkü Marka Tescili ürün veya hizmetinize seçtiğiniz markaların taklitlerden koruma altına alınmasının yegâne yoludur. Size özel olan ve başkasının kullanmasını istemediğiniz marka isminizin kanunlar ile koruma altına alınmasını; sadece ve sadece Türk Patent ve Marka Kurumuna yapacağınız marka başvurusu ile tescil ettirmek sureti ile sağlayabilirsiniz.

Ticari birikiminizi, emeğinizi, mal, hizmet ve üretim araçlarınızı korumak ve ticari hayatınızda tüm varlığınıza gelebilecek zararlardan sakına bilmeniz için bir Marka Vekili danışmanlığı ve aracılığı ile markanızı Türk Patent ve Marka Kurumuna yapacağınız marka başvurusu ile tescil ettirmeli ve onu güvence altına almalısınız.

Marka Tescil Başvurusundan önce mutlaka Markanın Tescil edilebilirlik analizine yönelik marka araştırılması, marka vekili bir firma tarafından yapılmalıdır. Marka sorgulama, Marka tescil sorgulama, Marka Patent (yanlış ifade) sorgulama olarak ifade edilen marka araştırma ve devamında marka analizi marka tescil başvurusundan önce mutlaka yapılmalıdır.

Marka Tescil edilebilirlik araştırması ve analizi tamamlanan, Marka Tescil Başvurusuna uygun olan markanın, gerekli evraklar tamamlandıktan sonra Marka tescil başvuru dosyası hazırlanarak Türk Patent Kurumuna online olarak başvurusu yapılır.

Çevrimiçi
05411858531